Poschodové postele pre deti – ako oživiť detskú izbu

Poschodové postele pre deti – ako oživiť detskú izbu

Tak ako iné izby, aj detská izba si vyžaduje zaujímavé dekorácie, nábytok či osvetlenie. Jednou z najhlavnejších častí detskej izby sa stala nepochybne posteľ. Práve tá dodá izbe originálny design. Správne vybraná posteľ sa môže stať pýchou celej izby vďaka modernému, rozkošnému  vzhľadu a príjemnej farbe.  V tomto článku vám ukážeme pár inšpirácií, ako ožiť ponurú izbu vašich detí mladistvým a hravým designom.

Tmavé pozadie nechá posteľ s výraznou farbou vyniknúť a to všetko v krásnom minimalistickom štýle

Správny design je dôležitý najmä pre dieťa, ktoré ho vníma ako svoje vlastné útočisko. Je preňho veľmi potrebné aby sa v izbe cítilo dobre a spokojne. Pokiaľ je jeho izba malá, poschodová posteľ je pre vás správne riešenie. Kým hore môže dieťa spať, dole hočaká stôl či knihovnička. Je len na vás ako s týmto priestorom naložíte.

Postelí je na výber naozaj veľa. Dizajnéri pustili uzdu s nápadmi a navrhli naozaj zaujímavé postele, vhodné pre všetky izby- malé, veľké, pre tých najmenších, či pre teenagerov. Rohové postele sú skvelým riešením pre malé izby, kde sa miesto hľadá naozaj ťažko. Naopak vo väčších izbách si môžete dovoliť posteľ ktorá zaberie miesta oveľa viac a vyplní prázdne miesto Tie s vybraným tvarom sú určené pre najmenších. Preto ak máte doma malú princeznú,  doprajte jej kráľovstvo vo forme postele pre princezné. Naozaj existuje!