Novostavby vo výstavbe: Westpark

Novostavby vo výstavbe: Westpark

Komplex Westpark sa bude nachádzať na Bratislavskej ulici v Záhorskej Bystrici. Od roku 2016 je vo výstavbe, jednotlivé bytové priestory sú už v predaji. Novým obyvateľom by mal ponúknuť 66 bytov, 72 podzemných parkovacích miest a 6 nebytových priestorov. Komplex by sa mal skladať z troch samostatných päťpodlažných bytových domov s názvami Borievka, Ľalia a Nezábudka.

Exkluzívny projekt v atraktívnej mestskej časti Bratislavy ponúkne oddychovú, no zároveň atraktívnu zónu len 15 minút od centra hlavného mesta. Ponúkané byty majú jednu až štyri izby a môžu sa pochváliť veľkými balkónmi (terasami) či predzáhradkami, noví obyvatelia si tiež budú môcť vybrať pivničnú kobku a menšie alebo väčšie parkovacie miesto.

Westpark by mal byť podľa developera spojením bývania, športu a relaxu v prírode, neďaleko sa nachádza fitness centrum, wellness aj aktivity centrum. Skvelá je aj dopravná situácia - napojenie na diaľničnú sieť či neďaleká zastávka MHD. Novostavba sa môže pochváliť aj skvelou občianskou vybavenosťou: v okolí nájdete školu, škôlku, sieť obchodov, zdravotnícke zariadenie, kino, už spomínané športoviská či reštaurácie.

Zdroj: novostavby.sk

Zdroj obrázka: novostavby.sk