Brižite v Dúbravke ponúkne aj záhradné vily
  • home
  • Brižite v Dúbravke ponúkne aj záhradné vily

Brižite v Dúbravke ponúkne aj záhradné vily

Na našom webe monitorujeme fungujúce, ale aj zatiaľ sa pripravujúce novostavby. Do tejto kategórie spadá aj niekoľko budov, ktoré pomaly ale isto rastú na začiatku obytnej zóny sever v Bratislave – Dúbravke.

Projekt, ktorého rozpočet prekročil 4 milióny eur má na starosti Spoločnosť SKANSKA, ktorá stavbu realizuje, pracuje na projekte v blízkosti prírody už tretíkrát v tejto lokalite. Bytové komplexy poskytnú komfort a zároveň pokoj a ticho na atraktívnom mieste. Pôjde o tri vedľa seba stojace samostatné budovy, v ktorých okrem iného nebude chýbať aj veľká gáraž, do ktorej sa pohodlne zmestia autá všetkých obyvateľov.

Ak chcete presne vedieť, kde sa zmienené budovy budú nachádzať, na mape hľadajte pri uliciach Martina Granca a Pri kríži. Občianska vybavenosť by sa na prvý pohľad mohla zadrhávať, blízkosť nového nákupného centra BORY či blízke školy vás presvedčia o opaku. Podobne je to so službami, ktoré sa už v okolí nachádzajú a zdá sa, že budú ešte pribúdať. Pokoj od rucho veľkomesta zabezpečí už spomínaná blízkosť prírody a všadeprítomná zeleň v bezprostrednom okolí.

Ak premýšľate nad veľkosťou bytu tak vedzte, že v ponuke sú troj, štvor aj päťizbové byty. Pre náročných sú tu luxusné strešné apartmány. V ponúkaných informáciách nechýba dôraz na pohodlie a kvalitu novovzniknutých priestorov na bývanie. O tom, či nič zo spomenutých kvalít nebude chýbať sa však zrejme presvedčíme až približne o rok. Na stránke nových stavieb si môžete nájsť k Záhradným vilám bližšie informácie: zahradnevily.sk.